Pani Ekscelencja
LOOKR.TV

Dodano: 29/12/2009 08:29
Wyświetlenia: 19477

Chciałabym Was dziś serdecznie zaprosić na program z moim udziałem w otwartej telewizji internetowej Lookr.tv. Startujemy o godz. 18.30. Rozprawimy się z najnowszymi tendencjami na sezon wiosna/lato 2010, dokonamy małego rekonesansu modowych magazynów i zaproponujemy stylizacje na Sylwestra. Program emitowany będzie na żywo z możliwością komentowania i zadawania pytań dzięki modułowi czatu. Zapraszam!

Tagi:
Kategorie:

Sprawdź również


31 komentarzy

Anonymous 14/08/2011 00:54 Lek pobudza [url=http://www.twojeteksty.pl/moda-uroda/drogerie-perfumerie/perfumeria-internetowa.html]Perfumeria internetowa[/url] obni¿enie absorbowania podwaliny tluszczowych z wykorzystaniem cz³owieczy organizm ¿ywy. Owo na wskroœ nieznany medykament dla kobiet, jakie po¿¹daj¹ odchudziæ siê tudzie¿ przebyæ na prze³o¿ony bieg posi³ków. Specyfik ten pozwala podwy¿szyæ efektywnoœæ odchudzania o 45 % w zestwieniu z wdro¿eniem [url=http://www.perfumeria.priv.pl]Perfumeria[/url] wy³¹cznie diety i æwiczeñ fizycznych. Lek ów nabêdziesz w aptece internetowej. Inwitujemy do prê¿nej online taniej apteki internetowej po wyci¹gi i po informacje o œrodkach. Fur w nastêpstwie tego alli Wspieramy tych¿e dziedzin¹ cenê œrodków natomiast œciœle mówi¹c w³oœci¹ satysfakcjê zwiedzaj¹cych stronicê. Apteka internetowa istnieje jak¹œ spoœród siedmiu w najwiêkszym stopniu osobniczych i wybornych siê portali zapewniaj¹cych dostarczanie artyku³ów farmacetycznych.Musimy daæ do obejrzenia chwilowo trzy typy prepratów. Polska apteka o jakiej piszemy dzia³a w sposób niezawodny a ekspediuje [url=http://www.neuralnets.eu/uroda-i-zdrowie/perfumy/perfumeria.html]Perfumeria[/url] ekstrakty w cugu dopiero co niejakiego dnia od chwili momentu utworzenia twojego zamówienia. Przed chwil¹ z tamtego realizuje ponadprzeciêtne [url=http://www.perfumeria.rel.pl]Perfumeria internetowa[/url] kwalifikacji pacjentów. Na luŸny brzuszekJest moc apendyksów diety na wyszczuplenie. A¿ do pokaŸnych nale¿¹ te obejmuj¹ce w zespole l-karnitynê, jednakowo¿ rzeczwiœcie przetestowanym a oraz pokazanym postêpowaniem byæ mo¿e zaaprobowaæ siê tylko alli posiadaj¹cy tzw.orlistat.Dieta jednak oraz praktyka fizyczne w licznym stopniu predestynuj¹ o nieskazitelnym zegnaniu [url=http://www.hotelmorskieoko.pl/uroda-i-zdrowie/perfumy/perfumeria.html]Perfumeria internetowa[/url] wagi.Na menopauzêMenopauza istnieje niekiedy, podczas gdy krwawienie przestaje, a jajniki ca³kowicie koñcz¹ wyzwalaæ jajeczka. Na menopazuê dynamiczne s¹ takie preparaty podczas gdy diohespan max, diosminex obejmuj¹ce diosminê. Okres menopauzy atoli nie oznacza dla paszczy pieknej klêski a nale¿y spoœród ni¹ siê zmierzyæ. (Odpowiedz)
Anonymous 20/01/2011 23:54 Hi,

This is a message for the webmaster/admin here at paniekscelencja.blogspot.com.

May I use part of the information from this blog post above if I provide a backlink back to this site?

Thanks,
Alex
(Odpowiedz)
Anonymous 20/01/2011 02:28 Hello there,

Thanks for sharing this link - but unfortunately it seems to be down? Does anybody here at paniekscelencja.blogspot.com have a mirror or another source?


Cheers,
Charlie
(Odpowiedz)
Anonymous 17/10/2010 05:19 Thanks for sharing this link, but unfortunately it seems to be offline... Does anybody have a mirror or another source? Please reply to my message if you do!

I would appreciate if a staff member here at paniekscelencja.blogspot.com could repost it.

Thanks,
Jack
(Odpowiedz)
Anonymous 05/10/2010 14:03 Hello, I think your blog is epic. Congrats.
Best Online Games
(Odpowiedz)
Anonymous 26/08/2010 11:09 Sweet website, I had not noticed paniekscelencja.blogspot.com earlier in my searches!
Continue the superb work!
(Odpowiedz)
Anonymous 18/03/2010 16:22 Amiable dispatch and this mail helped me alot in my college assignement. Say thank you you for your information. (Odpowiedz)
suzi 03/01/2010 17:00 byłaś przesympatyczna i naturalna! :) (Odpowiedz)
Anonymous 03/01/2010 00:01 Słuchaj nie przejmuj się,bo na czacie podczas Twojhego wywiadu gosciło wiele trolli którzy za punkt honoru obrali sobie ośmieszenie Ciebie.Ja też byłam i podobała mi się twoja naturalność i jak dla mnie jesteś bardzo sympatyczną osobą.

Pozdrawiam.
M.
(Odpowiedz)
PaniEkscelencja 01/01/2010 16:49 Właśnie tutaj wychodzi problem iluzji, którą tworzą zdjęcia. Prowadzę bloga, nie po to, żeby ukazywać jaki naprawdę mam charakter, jaką osobowość, czym się zajmuję, jakie jest moje życie, chodzi tylko i wyłącznie o ten wyimaginowany, zewnętrzny obraz osoby jaką tworzą stylizacje. A skoro wszyscy są zaskoczeni, że nie gestykuluję i nie mówię jak sucze mostrum, to chyba zamierzenie zostało osiągnięte. Poza tym, parę chaotycznych, nieprzemyślanych i wyrwanych z kontekstu zdań nie tworzy całościowego obrazu mojej osoby, więc też nie można przylepić mi metki odmiennej od uprzedniej wizji.

Dziękuję za opinie:)
(Odpowiedz)
Anonymous 01/01/2010 16:38 uwazam ze bardzo fajnie wypadlas ale dalo sie zauwazyc improwizacje na miejscu w temacie stylizacji tez bylam zdziwiona ze wypytwali Ciebie o takie rzeczy jakbys byla profesjonalna stylistka ale tez uwazam ze fajnie pytac kogos o rady kto jest inspiracja dla tylu kobiet a pinger wprost naladowany jest Twoimi fotkami

co do studiow pytanie uwazam bylo na miejscu bo sama sie zastanawialam czy nie pracujesz w branzy mody lub podobnej skoro zaprosili Cie na rozmowe ktora toczyla sie na temat mody

wypadlas najlepiej ze wszystkich szafiarek i szkoda ze temat nie dotyczyl Ciebie i Twojego bloga bylby o wiele ciekawszy i poznalibyscmy Ciebie rowniez z realnej strony nie tylko tej fotkowej

jestes przesympatyczna osoba a styl jaki prezentujesz troche mi odbiega od Twojego charakteu jest zadziorny

pozdrawiam i zycze Udanego Nowego Roku !
(Odpowiedz)
PaniEkscelencja 01/01/2010 12:30 Prawdę mówiąc mam nadzieję, że mój pseudo wywiad nie będzie dostępny online. Rozmawiała ze mną prowadząca, która informacje o moim udziale w programie dostała na 3 minuty przed wejściem na żywo, przekręcała dane personalne (Jej Ekscelencja!!!?), a cały wywiad nie miał absolutnie nic wspólnego z przewidywanym przeglądem sylwestrowych stylizacji proponowanych przez włoskie magazyny modowe ( FLAIR, Amica, Sfilate di Amica, Marie Claire, VOGUE Italia, ELLE, itd). Rozmowa miała dotyczyć również tendencji na sezon wiosna/lato 2010 (zebrałam ok. 25 tendencji + ilustracje z konkretnych pokazów). Okazało się, że zdjęcia nie mogą być wyświetlone tak, aby można było się przy nich zatrzymać i do nich nawiązać. Rozmowa dotyczyła spraw, o których nie miałam zielonego pojęcia i wymagano ode mnie wiedzy, której nie posiadam- stylizacje męskie, maskowanie obfitego biustu, itd. ( stąd właśnie moje zdenerwowanie i językowe pomieszanie z poplątaniem). A wystarczyło przeczytać czym się zajmuję, jakie miały paść pytania, jakie było pierwotne zamierzenie rozmowy, aby zrozumieć, że nie jestem Gokiem Wanem i Trinny i Susannah w jednej osobie. Owszem, było to bardzo fajne doświadczenie, ale przygotowanie zostało zniwelowane, zaprzepaszczone i trochę zrobiono ze mnie idiotkę poświęcając cały program pytaniom od ludzi, których bardziej interesowało co studiuję, jaki mam kolor włosów, jak zatuszować dodatkowe kilogramy ( bo okazuje się, że najważniejszym punktem było stylizowanie osób puszystych), niż sama założona tematyka. (Odpowiedz)
Anxi ... 30/12/2009 22:35 PE czy mozna gdzies jeszcze obejrzec Twoj wywiad? Pamietam, ze karo wrzucila link do filmiku na youtubie czy innej stronie. Bardzo chcialabym go obejrzec a niestety sie spoznilam ... (Odpowiedz)
Kasica 30/12/2009 22:01 ja niestety przegapilam:( ale czekam az program bedzie dostepny na lookr lub jesli Ty sama predzej to udostepnisz:* moze to dziwne, ale zawsze jestem ciekawa głosu osoby, której nigdy jeszcze nie slyszalam:) także Twojego:) nie mniej jednak najwazniejsze jest to co mowilas;) pozdrawiam (Odpowiedz)
Anonymous 30/12/2009 13:57 Tez oglądałam i również zaglądam z miłą chęcią na Twojego bloga. Przyznam się, że byłam ciekawa Twojego sposobu bycia i poznania chociaż w ułamku Twojego charakteru. Zdjęcia choć przedstawiają wiele czasami powodują, ze można opatrzenie kogoś ocenić. Prócz świetnego stylu jaki reprezentujesz pokazałaś się z bardzo fajnej strony. Każdy debiut jest stresujący a to z kolei powoduje ze człowiek ma pustkę w głowie kiedy nagle ktoś wyjeżdża z pytaniami na które jakby nie było nie musisz znać odpowiedzi. Skupiasz się na sobie i wydaje mi się ze tego powinien dotyczyć wywiad - Twojego stylu ubierania. Nie jesteś przecież Gokiem Wanem który leczy zwichrowane garderoby kobiet nie umiejących odnaleźć się w życiu. Chociaż wydaje mi się, ze masz do tego duże predyspozycje :)Dlatego wywiad średnio mi się podobał, ale tylko i wyłącznie od strony organizatorów- kompletnie pogubili się chyba w układaniu tego wywiadu i formułowaniu pytań.
I jeszcze na koniec Droga Pani Ekscelencjo jesteś bardzo sympatyczną z dużym dystansem do siebie dziewczyną. Nie krytykującą stylu innych mimo, iż sama na pewno wielokrotnie zostałaś złośliwie skrytykowana to jest naprawdę godne pochwały. To wyjątek mimo iż reprezentujesz odważny, zadziorny styl masz w sobie sporo pokory.
Życzę Ci prostej drogi do osiągnięcia swoich celów :)
pozdrawiam
(Odpowiedz)
knopers. 29/12/2009 22:24 heej ^^

oglądałam cię i szczerze mówiąc : wyszłaś super :)). Już od dawna śledzę twojego bloga, ale jakoś nie komentowałam.. . A propo beży na pełny biust - już kiedyś próbowałam, ale to powiększa ;). Raczej klasyczna czerń ;)). Beż może raczej na brzuszek a nie na pełny biust.
Pozdrawiam i życze dalszych sukcesów!

p.s. stałaś się moją inspiracją ;]
(Odpowiedz)
PaniEkscelencja 29/12/2009 20:31 Dziękuję za tak miłe opinie:) W rzeczywistości byłam bardzo zestresowana, zapętlałam się i zacinałam, zupełnie jakby brakowało mi słów i jakbym zapominała na jakie pytanie miałam odpowiedzieć:) Mimo wszystko nerwy wzięły górę:|. Największym minusem jest jednak to, że program dotyczył zupełnie innej tematyki niż ta zaplanowana. W najbliższych dniach opublikuję wszystkie materiały, które na program przygotowałam, a które nie zostały wykorzystane:) (Odpowiedz)
bessnel 29/12/2009 19:09 Oglądałam i wypadłas bardzo fajnie, sympatycznie i generalnie udana rozmowa :-) (Odpowiedz)
Mycha 29/12/2009 18:50 oglądałam i bardzo mi się podobało :) (Odpowiedz)
Anonymous 29/12/2009 18:48 kiedy bedzie powtorka? albo gdzie będzie mozna obejrzeć ten wywiad? bo przegapiłam :( (Odpowiedz)
HoneyBunny 29/12/2009 18:37 Swietny wywiad, kochana! Super ze nie wygladalas na zestresowana, gratuluje! Oh i dziekuje za wzmianke o mnie, milo mi sie zrobilo:D :* (Odpowiedz)
venila kostis 29/12/2009 18:07 ogladałam wywiad- kobieto, jesteś boska. Póki co, z rozmów szafiarek na lookr.tv podobałaś mi się tylko ty i Aife. Mówiłaś bardzo rzeczowo no i masz sporą wiedzę na temat mody. Poza tym jesteś bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, jak mniemam ;) Pozdrawiam! (Odpowiedz)
Love Potions 29/12/2009 18:03 oglądałam, nawet udało mi się zadać jedno pytanie 'Co cię inspiruje?' :D, bardzo spodobał mi się również pomysł dresu dla młodej osoby na sylwestra, ogólnie rozmowa bardzo mi się podobała :D (Odpowiedz)
baglady 29/12/2009 18:00 ogladałam i bardzo mi sie podobało-wogole nie bylas zdenerwowana. gratuluje! (Odpowiedz)
MiriamFashion 29/12/2009 17:17 zaraz włączam :D (Odpowiedz)
Kasica 29/12/2009 14:54 koniecznie musze ogladac! mam nadzieje, ze nie przegapie (Odpowiedz)
kiwaczek2 29/12/2009 14:15 super, tylko żebym nie zapomniała obejrzeć:) (Odpowiedz)
Love Potions 29/12/2009 13:41 będę oglądała ;D (Odpowiedz)
HoneyBunny 29/12/2009 13:08 mam nadzieje ze uda mi sie ogladnac!:) :* (Odpowiedz)
playwithfashion 29/12/2009 10:40 Powodzenia:) (Odpowiedz)
Anonymous 29/12/2009 09:43 3mam kciuki, obejrzę z przyjemnością;)
pieprz-yk
(www.p-i-e-p-r-z-y-k.blog.onet.pl)
(Odpowiedz)

Dodaj komentarz:


Social media

BIO

11721174_10206022518495465_676712470_n

Facebook

Instagram

Snapchat

Youtube

Newsletter

ArchiwumReklama